Projekt,, Aktywizacja społeczno-zawodowa na terenie gminy Kiełczygłów” realizowany w 2014 roku.
- Okres rekrutacji:
Od grudnia 2013r. do marca 2014r. działania pracowników socjalnych ukierunkowane były na wyłonienie 9 osób, które kwalifikowałyby się do uczestnictwa w Projekcie oraz do zawarcia z nimi kontraktów socjalnych.
W Projekcie w 2014r. zaplanowano aktywizację 9 osób – bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo, korzystających z pomocy społecznej , z terenu gminy. Zgodnie z Opisem Priorytetów Poddziałania 7.1.1. PO KL, grupę docelową realizowanego projektu maja stanowić osoby:
- korzystające ze świadczeń ośrodka pomocy społecznej,
- w wieku aktywności zawodowej,
- bezrobotne lub nieaktywne zawodowe,
- zatrudnione- rolnicy ( korzystający z pomocy GOPS z powodu ubóstwa),
Osoby te powinny być także chętne do współpracy i gotowe do zawarcia kontraktu socjalnego.
Rekrutacja odbyła się na podstawie analizy dokumentów, którymi dysponował Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie tj. posiadanych wywiadów środowiskowych swoich podopiecznych, z których wynikają przesłanki kwalifikujące do uczestnictwa w Projekcie takie jak: sytuacja rodzinna , materialna, brak motywacji do zmiany, bierność życiowa, dezaktywacja społeczna i zawodowa itp. Po wstępnej analizie dokumentów, pracownicy w trakcie przeprowadzania comiesięcznych wywiadów środowiskowych odbywali rozmowy z potencjalnymi kandydatami nt. ich uczestnictwa w projekcie.
W dniu 26 marca 2014r. odbyło się spotkanie pracowników socjalnych i Kierownika GOPS Kiełczygłów w sprawie ustalenia listy ostatecznej oraz na wypadek przerwania uczestnictwa w projekcie przez któregoś z uczestników- listy rezerwowej.
W procesie rekrutacyjnym uwzględniono 13 osób, z którymi przeprowadzono ostateczne rozmowy pod kątem spełnienia kryteriów oraz gotowości uczestnictwa w projekcie .
Ostatecznie , po analizie zgromadzonej dokumentacji oraz przeprowadzonych rozmowach z potencjalnymi uczestnikami , Kierownik GOPS we współpracy z pracownikami socjalnymi ustaliła listę osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie oraz listę rezerwową. Ostatecznie do Projektu zakwalifikowano 8 kobiet i 1 mężczyznę.
Informacja o rekrutacji do projektu była wywieszona na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej Ośrodka.
Kiełczygłów, dn. 05.12.2014r.
Notatka ze spotkania podsumowującego projekt ,,Aktywizacja społeczno- zawodowa na terenie gminy Kiełczygłów”
W dniu 05 grudnia 2014r. odbyło się spotkanie podsumowujące projekt. Zaproszenie Kierownika GOPS przyjęli wójt, pracownicy socjalni, a przede wszystkim dziewięcioro beneficjentów. Kierownik GOPS przedstawiła założenia projektu i jego etapy realizacji. Wójt, jak i kierownik Ośrodka złożyli podziękowania wszystkim uczestnikom, którym udało się dotrwać do końca i ukończyć realizację projektu, wręczając im certyfikat z uczestnictwa w projekcie, życząc- aby wiedza i umiejętności wyniesione podczas szkoleń stały się dla nich początkiem czegoś nowego i dobrego w życiu.
Spotkanie zakończyło się uroczystym obiadem oraz wręczeniem prezentów dla beneficjentów. O smaczny poczęstunek zadbała restauracja z Pajęczna.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom projektu za współpracę i zaangażowanie podczas przebiegu zajęć i warsztatów. Życzymy powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.
- Działania aktywnej integracji ( formy wsparcia):
W dniu 19.05.2014r.rozpoczęły się warsztaty kompetencji psychologicznych w wymiarze 24 godz. dydaktycznych . Program warsztatów przewiduje m.in. wzmacnianie poczucia własnej wartości, asertywność, rozwiązywanie konfliktów, walka ze stresem, rozwijanie kompetencji komunikacyjnych. Planowany termin ukończenia warsztatów przewidziany jest na dzień 28.05.2014r.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W dniu 02.06.2014r.rozpoczęły się warsztaty doradztwa zawodowego prowadzone przez doradcę zawodowego w wymiarze 18 godz. dydaktycznych. Program przewiduje: m.in. charakterystykę i wymagania rynku pracy, aktywne metody poszukiwania zatrudnienia, sporządzanie dokumentów aplikacyjnych, listu motywacyjnego, skutecznej autoprezentacji. Warsztaty potrwają do dnia 17.11.2014r.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W dniu 30.06.2014r. rozpocznie się kurs ,,Pracownik małej gastronomii- kucharz/kelner” (moduł kelner będzie realizowany w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Kiełczygłów , a moduł kucharz w Centrum Gastronomicznym ,,Kubuś” w Bełchatowie) w wymiarze 100 godz. dydak. prowadzone przez wykwalifikowanego trenera.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W roku 2014r. tut. GOPS przystąpi do realizacji kolejnego projektu systemowego ,,Aktywizacja społeczno zawodowa na terenie gminy Kiełczygłów” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 7.1.1. Projekt będzie realizowany od 01 stycznia do 31 grudnia 2014r.
- Inicjatywa ta ma na celu wspomaganie oraz wzmocnienie społecznej i zawodowej aktywności wybranej grupy 9 osób, bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo, korzystających ze świadczeń z ośrodka pomocy społecznej poprzez pomoc w podwyższaniu ich kwalifikacji zawodowych ( kursy zawodowe) a także:
- zajęcia warsztatowe z psychologiem i doradcą zawodowym, które prowadzone są w sposób ciekawy i profesjonalny, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczestników projektu;
- realizacja tego typu projektu, umożliwia beneficjentom zwiększenie motywacji do działania, zaufania we własne siły, zwiększenia zdolności komunikacyjnych, zwiększenia kwalifikacji zawodowych, umiejętne aplikowanie o pracę i uniezależnienie się od pomocy społecznej;
- beneficjenci projektu mają zapewniony posiłek podczas trwania zajęć, kursów i warsztatów.
Nabór do projektu trwa od 01.01.2014r. do 31.03.2014r.
Bądź aktywny i zgłoś się do GOPS celem wypełnienia Formularza Zgłoszeniowego. Naprawdę warto! Udział w projekcie jest bezpłatny!
Dziękujemy w tym miejscu wszystkim dotychczasowym uczestnikom za aktywny udział w działaniach projektu i za zaangażowanie.
Bliższych informacji na temat realizacji projektu udziela:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Tysiąclecia 25, 98-358 Kiełczygłów
tel.( 43) 842 50 32,fax.842 50 21
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Załącznik nr 1
do zarządzenia Nr 1/POKL/2014
Regulamin uczestnictwa w Projekcie
,,Aktywizacja społeczno-zawodowa nas terenie gminy Kiełczygłów”
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Priorytet VII. Promocja integracji społecznej
Działanie 7.1. Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji
Poddziałanie 7.1.1. Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej
§ 1
Informacja o Projekcie
1. Projekt pod nazwą ,,Aktywizacja społeczno-zawodowa na terenie gminy Kiełczygłów” realizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie z siedzibą przy ul. Tysiąclecia 25, 98-358 Kiełczygłów.
2. Biuro Projektu znajduje się w budynku administracyjnym Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie przy ul. Tysiąclecia 25, pokój nr 14. W biurze projektu przyjmuje koordynator Projektu. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00, telefon 43/8425022 w.32.
3. Pracownicy socjalni uczestniczący w realizacji Projektu, przyjmują w budynku pod wskazanym wyżej adresem, pokoje nr 14 i 16, telefon 43/8425022 w.32 i w. 29. Kontakt z pracownikami możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.
4.Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa.
5.Użyte w regulaminie określenia oznaczają:
§ 2
Postanowienia ogólne
1. Niniejszy regulamin określa zasady rekrutacji kandydatów, zasady uczestnictwa w Projekcie oraz prawa i obowiązki Uczestników projektu.
2.Projekt realizowany jest w okresie od 1 stycznia 2014r.roku do 31 grudnia 2014roku.
3. Udział Uczestników projektu w Projekcie jest bezpłatny.
4. Koszty uczestnictwa Uczestników w Projekcie ponosi Beneficjent projektu ze środków otrzymanych na realizację projektu.
6. W Projekcie zaplanowano organizację następujących działań ( narzędzi) w ramach aktywnej integracji:
6.1. Realizacja kontraktów socjalnych, w ramach których stosowane będą następujące instrumenty aktywnej integracji:
1) aktywizacja zawodowa- warsztaty doradztwa zawodowego ,
2) aktywizacja społeczna- warsztaty kompetencji społecznych prowadzonych przez psychologa,
3) aktywizacja edukacyjna- projekt zaoferuje możliwość ukończenia kursu zawodowego zgodnego ze zdiagnozowanymi potrzebami uczestników projektu i wymogami lokalnego rynku pracy.
7. W Projekcie przewidziano:
- pomoc finansową jako wsparcie na rzecz pokrycia wydatków związanych z uczestnictwem w projekcie ( np. dojazdy na szkolenia),
- GOPS odprowadzi składki na ubezpieczenie zdrowotne uczestników Projektu, jeżeli nie przysługuje ono z innego tytułu,
- zapewnienie właściwych warunków lokalowych i sprzętu do realizacjiszkolenia,
- zapewnienie wyżywienia podczas szkolenia,
- zapewnienie materiałów szkoleniowych i dydaktycznych.
§ 3
Zasady uczestnictwa w projekcie
1. Uczestnikiem projektu mogą zostać osoby, które w dniu podpisania niniejszego regulaminu spełniają następujące kryteria:
- korzystają z pomocy społecznej,
- są w wieku aktywności zawodowej,
- są zagrożone wykluczeniem społecznym,
- nie są objęte wsparciem w ramach innych projektów współfinansowanych przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,
- pozytywnie przeszły proces rekrutacji,
- podpisały deklaracje uczestnictwa w Projekcie,
- wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku.
2. Uczestnik Projektu zobowiązany jest do:
- dotrzymania postanowień i terminów zawartych w podpisanym w ramach Projektu kontrakcie socjalnym,
- aktywnego uczestnictwa szkoleniach ogólnych i zawodowych oraz wszystkich formach doradztwa w ilości nie mniejszej niż 80% godzin przewidzianych w ramach szkoleń i doradztwa,
- utrzymanie stałego kontaktu z pracownikiem socjalnym,
- wypełnienie ankiet, kwestionariuszy dostarczanych zarówno przez uczestnika jak i realizatorów szkoleń oraz udzielenia informacji dotyczących swojej aktualnej sytuacji na rynku pracy w trakcie trwania Projektu, a także do 6 miesięcy po jego zakończeniu,
- wypełnienia w trakcie udziału w zajęciach wskazanych w kontrakcie socjalnym kart usługi i list obecności,
- niezwłocznego informowania pracownika socjalnego o przeszkodach uniemożliwiających udział w szkoleniach, formach doradztwa oraz rezygnacji z udziału w projekcie ( wypełnienia oświadczenia),
- usprawiedliwienie wszystkich nieobecności u koordynatora projektu,
- bieżącego informowania pracownika socjalnego o przeszkodach uniemożliwiających udział w Projekcie ( np. podjęcie pracy).
3. Uczestnik projektu ma prawo do:
- udziału w szkoleniach ogólnych i zawodowych oraz wszystkich formach doradztwa,
- ustalenia indywidualnego terminu spotkania z doradcą w razie zaistnienia usprawiedliwionych okoliczności uniemożliwiających udział w zajęciach z doradcami w terminie wyznaczonym przez realizatora Projektu ( np. choroba),
- zgłaszanie uwag i oceny szkoleń i doradztwa, w których uczestniczy,
- otrzymania materiałów szkoleniowych i dydaktycznych,
- wyżywienia podczas szkoleń,
- pomocy finansowej na dojazd do i z miejsca szkolenia lub pomocy w formie dowozu,
- otrzymania certyfikatów lub zaświadczeń oraz uczestnictwie w szkoleniach,
- otrzymania opinii na temat predyspozycji indywidualnych i zawodowych od doradców,
- opuszczenia maksymalnie 20% godzin szkolenia lub doradztwa ( większa ilość nieobecności spowoduje skreślenie z listy uczestników Projektu),
- do rezygnacji z udziału w Projekcie bez ponoszenia odpowiedzialności, w przypadku gdy rezygnacja nastąpiła z ważnych powodów osobistych lub zawodowych, niemożliwych do przewidzenia w chwili podpisania niniejszego regulaminu ( np. choroba, znalezienie zatrudnienia, powołanie do służby wojskowej, itp.)
§ 4
Rekrutacja kandydatów
1. Rekrutacja kandydatów do Projektu odbywa się zgodnie z zasadą równych szans, w tym z zasadą równości płci, zakłada bowiem równy dostęp o Projektu zarówno kobiet jak i mężczyzn znajdujących się w grupie potencjalnych Uczestników Projektu, jak i bez względu na wyznanie czy niepełnosprawność.
2. Rekrutacja kandydatów do udziału w Projekcie będzie odbywać się poprzez:
- wyłonienie kandydatów spośród klientów Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie spełniających kryteria określone we wniosku o dofinansowanie Projektu,
- przeprowadzenie rodzinnego wywiadu środowiskowego, zgodnie z brzmieniem ustawy o pomocy społecznej,
- indywidualne konsultacje z pracownikiem socjalnym oraz wypełnienie ankiety rekrutacyjnej,
- uzyskanie pozytywnej opinii wydanej przez komisje rekrutacyjną.
3. Po uzyskaniu pozytywnej opinii kwalifikacyjnej każdy z kandydatów zostanie powiadomiony o zakwalifikowaniu się do udziału w Projekcie i terminie spotkania z pracownikiem socjalnym w celu podpisania dokumentów rekrutacyjnych. Kandydaci nie zakwalifikowani do udziału w projekcie zostaną umieszczeni na liście rezerwowej.
4. W przypadku zakwalifikowania zakładanej grupy, Beneficjent utworzy listę rezerwową.
W przypadku rezygnacji lub wykreślenia Uczestnika projektu z Projektu, osoby znajdujące się kolejno na liście rezerwowej otrzymują propozycję przystąpienia do udziału w Projekcie.
5. W przypadku nie stawienia się kandydata na spotkanie z pracownikiem socjalnym, jego kandydatura nie będzie brana pod uwagę. Na jego miejsce zostanie wpisany kandydat z listy rezerwowej.
6. Po zakończeniu procedury rekrutacyjnej kandydaci zakwalifikowani do Projektu zobowiązani będą do złożenia/podpisania następujących dokumentów:
- ankiety rekrutacyjnej,
- formularza rekrutacyjnego,
- formularza zgłoszeniowego,
-deklaracji uczestnictwa w Projekcie,
- oświadczenia o wyrażaniu zgody na wykorzystanie wizerunku,
- zgody uczestnika Projektu na udział w badaniach ewaluacyjnych.
7.Kandydaci którzy złożą w/w dokumenty stają się Uczestnikami Projektu.
8. Za dzień rozpoczęcia udziału Uczestnika projektu w Projekcie przyjmuje się datę podpisania deklaracji uczestnictwa w Projekcie.
9. Uczestnik projektu, kończy udział w Projekcie z chwilą zakończenia realizacji kontraktu socjalnego.
10.Uczestnik projektu może zostać skreślony z listy uczestników Projektu w przypadku nie wypełnienia postanowień zawartych w kontrakcie socjalnym lub naruszenia postanowień niniejszego regulaminu. Decyzję o skreśleniu z listy uczestników Projektu podejmuje w takim przypadku Kierownik GOPS Kiełczygłów na wniosek pracownika socjalnego prowadzącego kontrakt socjalny Uczestnika projektu.
11. Złożone przez kandydata dokumenty rekrutacyjne nie podlegają zwrotowi.
§ 5
Postanowienia końcowe
1. Regulamin wchodzi w życie 1 stycznia 2014r. i obowiązuje przez czas trwania Projektu.
2. Regulamin jest dostępny w siedzibie realizującego Projekt i na stronie internetowej Projektu,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Beneficjent zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu oraz wyłącznej interpretacji jego zapisów.
4. Niniejszy regulamin może ulec zmianie w przypadku, gdy będzie to konieczne z uwagi na zmiany wprowadzone do wniosku o dofinansowaniu Projektu, zmianę przepisów prawa lub warunków umowy o dofinansowanie Projektu, a także pisemnego zlecenia wprowadzenia określonych zmian ze strony organów lub instytucji uprawnionych do dokonywania oceny i kontroli realizacji Projektu.
5. Beneficjent zastrzega sobie prawo zaprzestania realizacji projektu w razie rozwiązania umowy o dofinansowanie z Instytucja Pośredniczącą.
6. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.
„Aktywizacja społeczno-zawodowa na terenie Gminy Kiełczygłów”
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Kiełczygłów , dnia 14 kwietnia 2014 roku
Zapytanie ofertowe
Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie na rzecz Zamawiającego usług szkoleniowych w ramach projektu „Aktywizacja społeczno-zawodowa na terenie gminy Kiełczygłów” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz świadczenie dostaw i usług ściśle z tymi usługami związanych.
kod CPV 80500000-9 (usługi szkoleniowe)
Uczestnikami projektu będzie 9 osób (8 kobiet/ 1 mężczyzna), w wieku aktywności zawodowej, korzystających ze świadczeń pomocy społecznej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie
Podstawa prawna trybu zamówienia: art.4 ust.8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2013, poz. 907 z późn. zmianami)
I. Zamawiający:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie
ul. Tysiąclecia 25
98-358 Kiełczygłów
II. Przedmiot zamówienia:
3. Zakres szczegółowy świadczonych usług obejmuje:
1/ 24 godzin dydaktycznych warsztatu kompetencji psychospołecznych prowadzone przez psychologa dla 9 Uczestników projektu. Program: rozwijanie umiejętności psychospołecznych, efektywna komunikacja, zarządzanie czasem, zwalczanie stresu, rozwiązywanie konfliktów, budowanie poczucia własnej wartości, rozwijanie postaw aktywnych. Termin realizacji: maj 2014 r.
2/ 18 godzin dydaktycznych warsztatu doradztwa zawodowego dla 9 Uczestników projektu prowadzonego przez doradcę zawodowego, program: diagnoza własnego potencjału zawodowego, dokumenty aplikacyjne, rozmowa kwalifikacyjna, aktywne metody poszukiwania zatrudnienia. Termin realizacji: czerwiec, październik, listopad 2014 r.
3/ 67 godzin dydaktycznych kursu "Operator wózka jezdniowego z wymianą butli gazowej" dla 1 Uczestnika projektu. Kurs zakończony egzaminem zewnętrznym przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego.
4/ 100 godzin dydaktycznych kursu "Pracownik małej gastronomii - kucharz/kelner" dla 9 Uczestników projektu. Zakres tematyczny zgodny ze standardami kwalifikacji zawodowych MPiPS. Termin realizacji: lipiec-sierpień 2014 r.
5/ Sfinansowanie kosztów badań sanitarno-epidemiologicznych oraz kosztów książeczek do badań sanitarno-epidemiologicznych dla 8 Uczestników projektu. Termin realizacji: czerwiec 2014 r.
III. Termin realizacji zamówienia :
· zamówienie musi zostać zrealizowane w okresie od miesiąca maja 2014 r. do miesiąca listopada 2014 r. , zgodnie z harmonogramem realizacji Projektu
· zamówienie realizowane będzie w dni powszednie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00
· zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany w harmonogramie zajęć i ilości osób objętych szkoleniem
IV. Inne istotne warunki zamówienia:
V. Sposób przygotowania oferty
Ofertę sporządzić należy w języku polskim, w formie pisemnej, na maszynie, komputerze, nieścieralnym atramentem lub długopisem. Ofertę należy złożyć na formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego. Oferta winna być podpisana przez osobę upoważnioną. W przypadku składania oferty w siedzibie zamawiającego lub pocztą na kopercie należy umieścić napis „Oferta na szkolenia w ramach projektu „Aktywizacja społeczno-zawodowa na terenie Gminy Kiełczygłów” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego”
Załączniki do oferty:
a) Aktualny odpis z Krajowego Rejestru Sądowego lub aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej wystawione nie wcześniej niż na 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert;
b) Aktualny wpis do rejestru instytucji szkoleniowych, prowadzony przez właściwy Wojewódzki Urząd Pracy;
c) Opis sposobu realizacji zamówienia
d) Wykaz usług szkoleniowo-doradczych zrealizowanych na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym
e) Oświadczenie o braku wykluczenia do ubiegania się o zamówienie
Miejsce i termin złożenia oferty: Ofertę prosimy złożyć osobiście, pocztą lub pocztą elektroniczną do dnia 23 kwietnia 2014 roku, do godziny 9.00 pod adresem
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie
ul. Tysiąclecia 25
98-358 Kiełczygłów
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
VI. Kryterium i sposób oceny oferty:
1 cena – 50 %
Najwyższą liczbę punktów - 50 otrzyma oferta zawierająca najniższą cenę za wykonanie niniejszego zamówienia, a każda następna według poniższego wzoru:
Koszt oferty = Najniższa cena oferty/Cena oferty badanej x 100 x waga kryterium
W kryterium oceny koszt oferty Wykonawca może uzyskać maksymalnie 50 pkt.
2 doświadczenie firmy w realizacji projektów szkoleniowo-doradczych dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym - 30 %.
Za każdy zrealizowany projekt szkoleniowo-doradczy dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym Wykonawca otrzyma 1pkt, przy czym maksymalnie Wykonawca może uzyskać 30 pkt. Kryterium oceny są potwierdzone za zgodność z oryginałem referencje potwierdzające należyte wykonanie zamówienia
3 Wartość merytoryczna oferty - Opis sposobu realizacji usługi - 20 %
Opis sposobu realizacji usługi zostanie oceniony pod kątem przedstawionych poniżej podkryteriów:
a) zabezpieczenie logistyczne, kadrowe, techniczne i merytoryczne projektu
b) sposób nadzoru nad prawidłowością realizacji usługi szkoleniowej
0 pkt |
Brak opisu |
3 pkt |
opis ogólny, świadczący o braku dogłębnej znajomości tematu; |
5 pkt |
opis szczegółowy poruszający wszystkie zagadnienia dla danego tematu w sposób poprawny merytorycznie; |
10 pkt |
opis pogłębiony poruszający wszystkie zagadnienia, świadczący o dociekliwości |
Punkty przyznane za kryterium Wartość merytoryczna oferty (W) będą liczone według następującego wzoru:
Nr kryterium: |
Wzór: |
2 |
Wartość merytoryczna oferty (W) Liczba punktów = ( W/ Wmax ) x 20 gdzie: - W - liczba punktów cząstkowych przyznanych ofercie w tym kryterium - Wmax- maksymalna możliwa liczba punktów cząstkowych do uzyskania za podkryteria określone w pkt. 3. Lit. a) do lit. b) w tym kryterium - 20 – maksymalna liczba punktów w tym kryterium tj. 20 punktów |
Łączna ocena będzie sumą ocen za poszczególne kryteria.
Zamówienie zostanie udzielone temu Wykonawcy, który w ramach przedstawionych powyżej kryteriów uzyska najwyższą ilość punktów.
VII. Wykluczenie z ubiegania się o zamówienie
Z ubiegania się o zamówienie wykluczone są podmioty powiązane osobowo lub kapitałowo z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie. Przez powiązania kapitałowe lub osobowe z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie, rozumie się wzajemne powiązania między Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie lub osobami wykonującymi w imieniu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy a wykonawcą, polegające w szczególności na:
Osoby upoważnione do zaciągania zobowiązań w imieniu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie:
Osoby wykonujące w imieniu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy:
Zatwierdzono dnia 14 kwietnia 2014 r.
Elżbieta Boczek
Kierownik GOPS w Kiełczygłowie
Załączniki
Załącznik nr 1 – Formularz ofertowy
Załącznik nr 2 - Wykaz usług
Załącznik nr 3 - Oświadczenie o braku wykluczenia do ubiegania się o zamówienie
Załącznik nr 1
…………………………… ………….. dn. …..................
pieczątka oferenta
FORMULARZ OFERTOWY
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie
ul. Tysiąclecia 25
98-358 Kiełczygłów
Odpowiadając na skierowane zapytanie ofertowe dotyczące zamówienia publicznego realizowanego na podstawie art. 4 ust.8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień Publicznych (tekst jedn.: Dz.U. z 2013 r. . 907 z późn. zm.), a dotyczącego:
Organizacji i przeprowadzenia na rzecz Zamawiającego usług szkoleniowych dla 9 osób w ramach projektu „Aktywizacja społeczno-zawodowa na terenie Gminy Kiełczygłów” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz świadczenie dostaw i usług ściśle z tymi usługami związanych.
Nazwa (nazwisko) i adres Wykonawcy
.......................................................................................................................................
.......................................................................................................................................
Nr tel. ............................................................. e-mail .....................................................
Nr fax ………………………………………………………………….……………..
NIP .......................................................................... REGON ........................................
składamy ofertę następującej treści:
Oferujemy wykonanie zamówienia za cenę netto......................................................... zł.
Słownie: ............................................................................................................................ zł.
Obowiązujący podatek VAT .......% ............................... zł.
Cena brutto ......................................................................... zł.
Słownie: ............................................................................................................................. zł
Oświadczamy, że akceptujemy warunki i terminy realizacji przedmiotu zamówienia zawarte w zapytaniu ofertowym z dni 14 kwietnia 2014 r. i w przypadku przyjęcia naszej oferty zobowiązujemy się do realizacji umowy uwzględniającej te warunki.
Miejscowość, dnia ………………………. ………………………………
Podpis osoby upoważnionej
Załączniki:
Załącznik nr 2
WYKAZ USŁUG
Wykaz usług szkoleniowo-doradczych na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Do wykazu należy dołączyć dokumenty potwierdzające, że usługa została wykonana należycie
Lp. |
Nazwa przedmiotu zamówienia i miejsce jego wykonania
|
Opis wykonywanych prac w ramach realizacji przedmiotu zamówienia
|
Data realizacji przedmiotu zamówienia
|
Oznaczenie Zamawiającego dla którego realizowany był przedmiot zamówienia (nazwa, adres, nr telefonu) |
Wartość brutto przedmiotu zamówienia (PLN) |
|
|
|
|
|
|
Miejscowość, dnia ………………………. ………………………………
Podpis osoby upoważnionej
Załącznik nr 3
Oświadczenie o braku wykluczenia z ubiegania się o zamówienie
……………………………., dnia ……………….. 2014 roku
(miejscowość)
OŚWIADCZENIE
Dotyczy projektu: „Aktywizacja zawodowa i społeczne na terenie Gminy Kiełczygłów” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Poddziałanie 7.1.1 POKL
Oświadczam, że nie podlegam wykluczeniu z ubiegania się o zamówienie.
W szczególności nie jestem podmiotem powiązanym osobowo lub kapitałowo z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie (*)
Przez powiązania kapitałowe lub osobowe z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie, rozumie się wzajemne powiązania między Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie lub osobami wykonującymi w imieniu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kiełczygłowie czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy a wykonawcą, polegające w szczególności na:
Nazwa firmy / pieczątka ………………………………………………….
Podpis osoby upoważnionej
Plik do pobrania:_zapytanie_ofertowe.pdf
PROJEKT
"AKTYWIZACJA SPOŁECZNO-ZAWODOWA NA TERENIE GMINY KIEŁCZYGŁÓW"
Kiełczygłów, dnia 23.04.2014r.
INFORMACJA O WYBORZE OFERTY
DOTYCZY: Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kiełczyglowie na podstawie umowy o dofinansowanie w/w projektu w ramach Poddziałania 7.1.1 POKL zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi.
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kiełczyglowie informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty na realizację szkoleń i warsztatów w ramach projektu współfinansowanego za środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Spośród złożonych ofert na realizację szkolenia za najkorzystniejszą uznano ofertę firmy GLOBAL Training Centre Sp. Z o.o. Oddział w Łodzi, 90-007 Łódź, Plac Komuny Paryskiej 5A pok .204.
Elżbieta Boczek
Kierownik
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej